Jury- en Publieksprijs sinds 1993

2017

Joshua Hassler-Forest, cello (10-11-2006): Juryprijs B, Peter de Grote Festival Prijs

Quinten van Brummen, viool (25-10-2009): Juryprijs A, Publieksprijs, Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

Felicia Jayawardhana, viool (10-06-2007): Prins Claus Conservatorium Prijs

 

2016

Mare Keja, cello (02-07-2004): Juryprijs B, Publieksprijs, Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

Maaike van der Lijn, piano (28-03-2007): Juryprijs A

Yasminder Rozeboom, viool (05-02-2004): Peter de Grote Festival Prijs

Elka Hoogendijk, piano (30-03-2007): Prins Claus Conservatorium Prijs

 

2015

Coen Manche, piano (22-09-2004): Juryprijs B, Peter de Grote Festival Prijs 
Felicia Jayawardhana, viool (10-06-2007): Juryprijs A
Dominique Seelen (07-02-2004): Publieksprijs
Ayunda Oosting, piano (29-01-2003): Steenhuis Piano Prijs
Vera Backer, viool (30-10-2004): Prins Claus Conservatorium Prijs
Vera Backer, viool (30-10-2004), Lyke Nota, viool (15-09-2004), Yasminder Rozeboom, viool (05-02-2004), Dominique Seelen, viool (07-02-2004): Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

2014

Anna Maring, viool (15-02-2003): Juryprijs B / Publieksprijs / Peter de Grote Festival Prijs
Evander Eijsink, piano (13-07-2008): Juryprijs A
Nynke Maaike Dijkstra, klarinet (09-04-2004): Prins Claus Conservatorium Prijs
Benjamin van Teeseling, piano (20-08-2004): Steenhuis Piano Prijs
Noa Staal, viool (02-10-2002): Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

 

2013 - 2014
**NOORD (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)
Dominique Seelen, viool (07-02-2004) JURY A / PUBLIEK / Masterclass Peter de Grote
Salim Elsafi, piano (30-05-2001) JURY B / Een les P.C.Conservatorium
Lotte Hof, blokfluit (10-11-2003) HJSO prijs


2012 - 2013
**NOORD (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)
Yasminder Rozeboom, viool (05-02-2004) JURY A
Duo Paulien Backer, klarinet (09-04-2001) & Julius Backer, piano (15-01-2003) JURY B / Masterclass Peter de Grote
Emily Smit, viool (09-10-2000) PUBLIEK
Mae Buitenhuis, fluit (26-04-2001) Een les P.C.Conservatorium


2011 - 2012
**NOORD (Meldij Drachten & Finale Oosterpoort Groningen)
Julius Backer, piano (15-01-2003) JURY A
Florianne Remme, cello (25-02-2000) JURY B / HJSO prijs
Florianne Remme, cello (25-02-2000) Peter de Groteprijs 2012
Pianoduo Salim Elsafi (30-05-2001) & Timo Stokhorst (10-09-2001) PUBLIEK / Een les P.C.Conservatorium


2010 - 2011
**NOORD (ICO Assen & Finale Oosterpoort Groningen)
Timo Stokhorst, piano (10-09-2001) JURY A
Loïs van Malenstein, cello (12-01-1999) JURY B
Lisa van Dongen, viool (03-07-1998) PUBLIEK / HJSO prijs
Jill Gulbis, piano (09-08-1999) Peter de Groteprijs 2011


2009 - 2010
**NOORD (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)
Cynthia Kuiper, piano (23-10-02) JURY A
Eline de Vries, viool (17-09-99) JURY B / PUBLIEK / HJSO prijs
Eline de Vries, viool (17-09-99) Peter de Groteprijs 2010


2008 - 2009
**NOORD (Heerenveen & Finale Oosterpoort Groningen)
Kees Christiaan Kruit, piano (18-06-99) JURY A
Gerbrich Meijer, klarinet (01-05-97) JURY B
Elisa Dijkstra, viool (12-03-98) PUBLIEK / HJSO prijs
Anna Roffel, piano (11-03-96) Peter de Groteprijs 2009


2007 - 2008
**NOORD (ICO Assen & Finale Oosterpoort Groningen)
Mazarine Wensvoort, piano (05-10-98) JURY A
Marieke Kosters, viool (13-01-97) JURY B
Bernd Holtrop, xylofoon (25-10-96) PUBLIEK
Liesbeth Bosboom, cello (21-02-95) Peter de Groteprijs


2006 - 2007
**NOORD (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)
Elisa Dijkstra, viool (12-03-98) JURY A
Arjan Jongsma, marimba (08-09-95) JURY B / PUBLIEK
Bente Verheul, cello (26-01-95) Peter de Groteprijs 2007


2005 - 2006
**NOORD (Heerenveen & Finale Oosterpoort Groningen)
Roman Krjemenevsky, piano (23-09-98) JURY A
Susan Koek, altsaxofoon (13-07-93) JURY B
Jurre van Egteren, piano (22-02-94) (gedeeld) PUBLIEK
Amke te Wies, cello (30-01-94) (gedeeld) PUBLIEK
**OOST (Muziekschool Hengelo en omstreken)
Tina Draadjer, viool (22-08-97) JURY A
Irene Enzlin, cello (13-01-93) JURY B / PUBLIEK


2004 - 2005
**NOORD (ICO Assen & Finale Conservatorium Groningen)
Liesbeth Bosboom, cello (21-02-95) JURY A / PUBLIEK
Bert de Boer, piano (24-11-92) JURY B


2003 - 2004
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Miriam van Esseveld, viool (12-11-94) JURY A
Emma Herngreen, piano (02-04-93) JURY B
Beate Loonstra, harp (26-06-92) PUBLIEK


2002-2003
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Dana de Vries, cello (15-06-93) JURY A / Interreg.Finale
Jelmer Strijkstra, viool (21-04-91) JURY B / PUBLIEK / Interreg.Finale
Rianne Jongsma, fluit (09-06-90) Interreg.Finale
**DUITSLAND (Aurich)
Alina Bender, piano (13-04-94) JURY A
Frank Nannen, trompet (26-07-90) JURY B / PUBLIEK / Interreg.Finale
Arum Prawito, piano (08-07-90) Interreg.Finale
**OOST (Conservatorium Zwolle)
Adam Wijpkema, piano (30-04-94) JURY A / Interreg.Finale
Bá Thê Nguyen, piano (13-05-91) JURY B / Interreg.Finale
Britt Veldman, viool (10-03-93) PUBLIEK
Gerrit Kaemingk, gitaar (15-11-90) Interreg.Finale
**INTERREGIONALE FINALE (Oosterpoort Groningen)
Dana de Vries, cello (15-06-93) PUBLIEK / Oosterpoortprijs
Bá Thê Nguyen, piano (13-05-91) JURY / Peter de Groteprijs 2004


2001 - 2002
**DUITSLAND (Aurich)
Matthias Kuchenbecker, cello (08-05-92) JURY A
Timothy Schmeil, slagwerk (11-05-89) JURY B / Interreg.Finale
Trompet-ensemble PUBLIEK
Jonathan Enriques Gepperd (17-02-91), Martin Matheis (20-12-88),
Aiko Kühn (07-03-90), Frank Nannen (26-07-90)
Didel Bish, piano (27-04-91) Interr.Finale
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Mitchell Mungroop, viool (26-06-92) JURY A
Lies Braakman, piano (09-03-90) (gedeeld) JURY B / Interreg.Finale
Danna Paternotte, viool (17-04-91) (gedeeld) JURY B / Interreg.Finale
Bruno van Esseveld, viool (04-02-89) PUBLIEK / Interreg.Finale
**OOST (Conservatorium Zwolle)
Carianne van der Brugge, viool (18-12-92) JURY A
Walther Pondman, klarinet (09-06-90) JURY B / Interreg.Finale
Elvira van Groningen, viool (06-12-92) PUBLIEK
Jonathan Beekman, cello (21-02-90) Interreg.Finale
Elise Löbker, piano (09-07-90) Interreg.Finale
**INTERREGIONALE FINALE (Tambour Hoogeveen)
Didel Bish, piano (27-04-91) 1e prijs
Walther Pondman, klarinet (09-06-90) 2e prijs
Bruno van Esseveld, viool (04-02-89) 3e prijs / PUBLIEK


2000 - 2001
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Eva van Haaften, viool (12-06-92) JURY A
Mathijs Hanhart, zang (26-11-88) JURY B / PUBLIEK
**OOST (Conservatorium Zwolle)
Elvira van Groningen, viool (06-12-92) JURY A
Martine Stigt-Thans, viool (26-12-89) JURY B / PUBLIEK


1999 - 2000
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Marte Geritsma, piano (12-09-88) JURY B
Didel Bish, piano (27-04-91) JURY A
Harmke Gerritsma, viool (24-09-88) PuBLIEK
**OOST (Conservatorium Zwolle)
Elise Löbker, piano (09-07-90) JURY A
Naomi Wohl, piano (11-12-88) JURY B
Nienke Caljouw, viool (11-04-88) PUBLIEK


1998 - 1999
**NOORD (Muziekschool Heerenveen)
Sofie van der Schalie, viool (24-01-89) JURY A
Sophie Abraham, cello (07-10-86) JURY B
Benedict Broy, viool (23-03-88) PUBLIEK


1997 - 1998
**NOORD (ICO Assen)
Hugo Buizer, gitaar (29-12-88) JURY A / PUBLIEK
Jorine de Jonge, piano (25-04-86) JURY B


1996 - 1997
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Stefan Ebels, viool (20-03-86) JURY
Willemijn Jonker, piano (17-01-85) PUBLIEK


1995 - 1996
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Inge van der Hoeven, piano (28-04-85) JURY
Gloria Oliveiro, viool (30-06-85) PUBLIEK


1994 - 1995
**NOORD (Muziekschool Groningen)
Simone Lamsma, viool (05-10-85) JURY / PUBLIEK


1993 - 1994
**NOORD (Conservatorium Groningen)
Pierre Buizer, hoorn (06-11-82) JURY
Ruben Prümers, piano (30-03-82) JURY

 

Franz Joseph Haydn