Finalist / Eervolle vermelding sinds 1993

FINALISTEN HAYDN MUZIEK FESTIVAL VANAF 1993

 

2017

Finalisten: Timo Veldman (piano), Lotte de Weerd (blokfluit), Quinten van Brummen (viool), Sara Barkhof & Milou Kapma (piano duo), Joshua Hassler-Forest (cello), Daya Oosting (viool), Meike Borst (piano), Felicia Jayawardhana (viool)

Eervolle vermeldingen: Elka Hoogendijk (piano), Mik Boerema (viool), Niek de Boer (viool), Anastasia Orlova (piano), Runar van Zanden (viool), Jasmine Ye (viool), Liesbeth van Goor (piano), Jules van der Veen (piano)

 

2016

Finalisten: Elka Hoogendijk (piano), Nadine Drubens (viool), Yasminder Rozeboom (viool), Jules van der Veen (piano), Maaike van der Lijn (viool), Mare Keja (cello)

Eervolle vermeldingen: Runar van der Zanden (viool), Daya Oosting (viool), Tessa Schmittmann (viool), Lyke Nota (viool), Joshua Hassler-Forest (cello en piano), Mirte Meijles (piano), Timothy Wong (piano)

 

2015

Finalisten: Nynke Maaike Dijkstra (klarinet), Krasimir Simons (viool), Felicia Jayawardhana (viool), Ayunda Oosting (piano), Yasminder Rozeboom (viool), Vera Backer (viool), Dominique Seelen (viool), Ruth Riezebos (zang), Coen Manche (piano)

Eervolle Vermeldingen: Stella Buitenhuis (viool), Daya Oosting (viool), Hannah Riezebos (piano), Ruth Riezebos (zang), Lyke Nota (viool), Joost de Boer (cello), Tobiasz Bremer (viool), Benjamin van Teeseling (piano), Nathalie Bos (piano)

 

2014

Finalisten:Daphne Giepmans (viool), Evander Eijsink (piano), Beer Meester (viool), Benjamin van Teeseling (piano), Noa Staal (viool), Yentl Ish-Hurwitz (viool), Nynke Maaike Dijkstra (klarinet), Anna Maring (viool)

Eervolle vermeldingen: Dominique Seelen (viool), Lottie Bezemer (viool), Merel Stemerding (viool), Ruth Riezebos (viool/zang)

 


2013 - 2014 PRINS CLAUS CONSERVATORIUM GRONINGEN / FINALE O'POORT GRONINGEN

Vera Backer, viool 30-10-2004
Alberto Curci - Concertino in a kl.t. (Allegro moderato)

Dominique Seelen, viool 07-02-2004
Georg Philipp Telemann - Sonate in G gr.t. (Largo, Allegro)

Mare Keja, cello 02-07-2004
Bernhard Romberg - Sonate in Bes gr.t. op.43 nr.1 (deel I, Allegro)

Noa Staal, viool 02-10-2002
Giovanni Battista Viotti - Konzert nr.23 in G gr.t. (Allegro), Jules Massenet - Méditation (uit: Thaïs)

Lotte Hof, blokfluit 10-11-2003
Daniel Hellbach - Mini Concertino

Nikita Orlov, piano 12-11-2002
Dmitri Sjostakovitsj (uit: Puppentänze) - Lyrischer Walzer, Tanz

Merel Stemerding, viool 03-12-2002
Alexei Janschinow - Concertino in Russian Style op.35

Salim Elsafi, piano 30-05-2001
Valery Gavrilin - Anyuta Waltz, The Curtain is raised (uit: At the Concert)

Eervolle verm.: ºSven van der Veen, piano ºFabian Schaub, piano ºMargriet Bremer, gitaar


2012 - 2013 PRINS CLAUS CONSERVATORIUM GRONINGEN / FINALE O'POORT GRONINGEN

Yasminder Rozeboom, viool 05-02-2004
Alberto Curci - Ciarda

Anna Maring, viool 15-02-2003
Leo Portnoff - Russische Fantasie nr.1

Nikita Orlov, piano 12-11-2002
Janina Garścia - Sonatina op.38 nr.1, Samuel Maykapar - Kleines Märchen, Yoshinao Nakada - Krijgersdans

Noa Staal, viool 02-10-2002
Anatoli Komarovski - Concert nr.2 (deel I, Allegro giocoso)

Mae Buitenhuis, fluit 26-04-2001
Jacques Ibert - Le petite âne blanc (Het kleine witte ezeltje), Pál Járdányi - Sonatine (deel I)

Paulien Backer, klarinet 09-04-2001 & Julius Backer, piano 15-01-2003
Gabriel Fauré - Berceuse, Cecilia McDowall - Hornpipe (uit: Three Pastiches)

Emily Smit, viool 09-10-2000
Friedrich Seitz - Concert nr.1 op.13 (deel III, Allegretto)

Ramon Balster, cello 11-10-2000
Peter Iljitsj Tsjaikovski - Chanson triste, Jean-Baptiste Wekerlin - Passacaille

Eervolle verm.: °Julius Backer, piano °Annemarijn Brummer, viool


2011 - 2012 MELDIJ DRACHTEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Mare Keja, cello 02-07-2004
William Henry Squire - At Twilight

Julius Backer, piano 15-01-2003
Dmitri Kabalevsky - (uit: 30 Kinderstücke op.27) - Sonatina, Lullaby, Etude in a kl.t.

Salim Elsafi, piano 30-05-2001 & Timo Stokhorst, piano 10-09-2001
Gabriel Fauré (uit: Dolly Suite op.56) - Berceuse, Kitty-Valse

Paulien Backer, klarinet 09-04-2001
Theodor Kullak - Berceuse, Joseph Haydn - Serenade, Jean Louis Adam - Hongroise

Pien Klein Goldewijk, viool 03-09-2000
Friedrich Seitz - Concert nr.2 (deel I, Allegro non troppo)

Florianne Remme, cello 25-02-2000
Benedetto Marcello - Sonate nr.6 in G gr.t. (Adagio), Alexander Glazunov - Chant du Ménestrel

Daan Rekker, trompet 22-02-2000
Henry Purcell - March, John Ridgeon - Victorian Ballad, A Conversation Piece

Kees Christiaan Kruit, piano 18-06-1999
Robert Schumann - Arabesque op.18

Eervolle verm.: °Annemarijn Brummer, viool °Rianne Doornbos, viool °Julie Wellens, piano


2010 - 2011 ICO ASSEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Andrei Makarov, piano 15-03-2002
Johann Sebastian Bach - Franse Suite nr.5 BWV 816 in G gr.t. (Gavotte), Wolfgang Amadeus Mozart - Sonate KV 331 in A gr.t. (deel III, Rondo Alla Turca)

Timo Stokhorst, piano 10-09-2001
Alexandre Tansman (uit: Pour les Enfants) - Au jardin, La toupie, Le petit chat des dessins animés, Petite rêverie, Jeux militaires

Eline Haan, klarinet 30-10-1999
Jurriaan Andriessen - Rococo-Concerto (Concerto semplice & Serenata)

Jill Gulbis, piano 09-08-1999
Wolfgang Amadeus Mozart - Sonate KV 283 in G gr.t. (deel I, Allegro), Robert Schumann - Fürchtenmachen (uit: Kinderszenen op.15), Pjotr Iljitsj Tsjaikovski - Süβe Träumerei (uit: Kinderalbum op.39)

Theodoor Heyning, cello 18-06-1999
Felix Mendelssohn-Bartholdy - Lied ohne Worte in D gr.t. op.109

Kees Christiaan Kruit, piano 18-06-1999
Johann Sebastian Bach - Inventio nr.1 BWV 772 in C gr.t., Edvard Grieg - Heimwärts op.62 nr.6 (uit: Lyrische Stücke)

Loïs van Malenstein, cello 12-01-1999
Jean-Baptiste Bréval - Concerto nr.1 in G gr.t. (deel I, Allegro)

Lisa van Dongen, viool 03-07-1998
Anatoli Komarovski - Concert nr.2 (deel I, Allegro giocoso)

Eervolle verm.: °Rianne Doornbos, viool °Sascha Dobruskin, piano °Mazarine Wensvoort, viool


2009 - 2010 PRINS CLAUS CONSERVATORIUM GRONINGEN / FINALE O'POORT GRONINGEN

Cynthia Kuiper, piano 23-10-2002
Stanislaw Prószyński - A lively Dance, Cradle Song, The Chinaman, Jumping Jack

Noa Staal, viool 02-10-2002
Friedrich Seitz - Concerto nr.2 in G gr.t. op.13 (deel III, Allegro moderato)

Ilse Tinga, hobo 27-01-1998
Michael Rose - Idylle, Pastorale, Burlesque

Eline de Vries, viool 17-09-1999
Friedrich Seitz - Concerto nr.2 in G gr.t. op.13 (deel II, Adagio), George Perlman - Israeli Concertino

Roban Reuvers, piano 30-10-1998
Georg Friedrich Händel - Entrée in g kl.t. HWV 453, Edvard Grieg - Puck op.71 nr.3 (uit: Lyrische Stücke), Pál Kadosa - Toccatina

Loïs van Malenstein, cello 12-01-1999
R. Romberg-Ruyssen - Concertino nr.1 in e kl.t. op.38 (deel III, Rondo)

Peter van de Braak, trombone 25-06-1998
Anton Diabelli - Allegro, Francesco Paolo Tosti, - Andante cantabile, Pamela Wedgwood - Hot on the Line

Keanu Westerman, piano 17-07-1997
Béla Bartók - Rumänische Volkstänze - Der Tanz mit dem Stabe, Brâul, Der Stampfer, Horn-Tanz, Rumänische Polka, Schnell-Tanz

Eervolle verm.: °Femke Nota, viool °Theodoor Heyning, cello °Florian Verweij, piano


2008 - 2009 CENTR.V.D. KUNSTEN HEERENVEEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Kees Christiaan Kruit, piano 18-06-1999
Jacques Ibert - Ronde - La Promenade en traîneau - Danse du Cocher (uit: Petite Suite)

Rianne Doornbos, viool 24-06-1999
Charles Dancla - Mazurka (uit : Petite école de la Mélodie)

Gerbrich Meijer, klarinet 01-05-1997
Nicolai Rimski-Korsakov - Klarinetconcert in Es gr.t.

Elisa Dijkstra, viool 12-03-1998
Antonin Dvořák - Sonatine in G gr.t. op.100 (deel III, Finale)

Michelle Scheltinga, hoorn 25-05-1996
Georg Fr. Händel - Präludium, Antonio Vivaldi - Largo

Nouschka van Schaik, viool 20-09-1996 & Florian Verweij, piano 21-08-1997
Joseph J. Raff - Cavatina (Larghetto quasi Adagio)

Bernd Holtrop, marimba 25-10-1996
Earl Hatch - Furioso and Valse

Anna Roffel, piano 11-03-1996
Enrique Granados - Andaluza op.5 nr.5, Heitor Villa-Lobos - O Polichinelo (uit: Prole do Bebê)

Eervolle verm.: °Vera van den Bosch, viool °Loïs van Malenstein, cello °Floris Vulto, piano °Keanu Westerman, piano


2007 - 2008 ICO ASSEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Mazarine Wensvoort, piano 05-10-1998
Henk Badings - uit Arcadia: Rigodon, Arietta, Valzer, Intermezzo, Galoppo Finale

Gerbrich Meijer, klarinet 01-05-1997
Edward German - Romance, Johann B. Cramer - Ariette, Matthieu-Fr. Blasius - Grazioso

Marieke Kosters, viool 13-01-1997
Jenö Hubay - Hejre Kati, Scènes de la Csàrda op.32 nr.4

Bernd Holtrop, xylofoon 25-10-1996
Vittorio Monti - Czardas

Marlene Dijkstra, viool 21-03-1996
W. Ten Have - Allegro Brillant op.19

Rachel Flach, piano 17-06-1995
Frédéric Chopin - Walz in cis kl.t. op.64 nr.2

Coraline Groen, viool 11-01-1996
Vittorio Monti - Czardas

Liesbeth Bosboom, cello 21-02-1995
Georg Goltermann - Capriccio

Eervolle verm.: °Roman Krjemenevsky, piano °Elisa Dijkstra, viool °Anna Kosters, cello


2006 - 2007 PRINS CLAUS CONSERVATORIUM GRONINGEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Mazarine Wensvoort, viool 05-10-1998
Béla Bartók - Drie Slowaakse Volksliederen, Leo Portnoff - Russische Fantasie nr.III

Elisa Dijkstra, viool 12-03-1998
Friedrich Seitz - Concerto nr.1 op.13 (Allegro non troppo)

Keanu Westerman, piano 17-07-1997
Béla Bartók - Children's Dance, Study for the left hand, Allegro robusto (uit: For Children)

Arjan Jongsma, marimba 08-09-1995
Earl Hatch - Furioso and Valse in d kl.t.

Anna-Marie Meier, hobo 27-07-1995
Carl Nielsen - Romance (uit: Two Fantasy Pieces for Oboe & Piano op.2)

Bente Verheul, cello 26-01-1995
Alexander Arutunian - Impromptu

Valentina Tóth, piano 10-06-1994
Béla Bartók - Sonatine (Dudelsackpfeifer, Bärentanz, Finale)

Amke te Wies, cello 30-01-1994
Bohuslav Martinů - Ariette, Max Reger - Kleine Romanze (op.79e nr.2)

Eervolle verm.: °Florian Verweij, piano °Marieke Kosters, viool °Wytske Holtrop, cello


2005 - 2006 OOST MUZIEKSCHOOL HENGELO EN OMSTREKEN, HENGELO

Noor Sloterdijk, cello 05-06-1996
Arensky - Uspávanka, A. Gretsjaninov - Figliar

Tina Draadjer, viool 22-08-1997
O. Rieding - Concertino op.34 (deel II & III)

Brandon van Doorn, piano 08-10-1994
D. Sjostakovitsj - Gavotte, D. Cimarosa - Sonatte in g kl.t, D. Sjostakovitsj - Polka / draaiorgel, J.S. Bach - Inventio in a kl.t. BWV 784

Marthe Groenhuijzen, piano 29-01-1994
F. Chopin - Mazurka op.68 nr.2, - Wals op.70 nr.2

Jurre van Egteren, piano 22-02-1994
J.S. Bach - Prelude in D gr.t.
L. van Beethoven - Zes variaties over het thema: Nel cor più non mi sento, WoO 70 (G. Paisiello)

Alexandra Kaptein, piano 22-03-1999
J.S. Bach - Menuet in E gr.t. (uit: ‘Notenbüchlein', Anna Magdalena Bach), D. Kabalevsky - Variationen über ein ukrainisches Volkslied op.51, P.I. Tsjaikovski - Polka op.39 nr.14, W. Witlin - Entenkücken im Spaziergang

Valentina Tóth, piano 10-06-1994
J. Turina - La aldea duerme, Fiesta

Irene Enzlin, cello 13-01-1993
B. v.d. Sigtenhorst Meyer - Tranquillo, quasi una improvisazione (uit: Sonate voor cellosolo op.25), I. van Emmerik - Aoûtien, for violoncello and voice (2005)

Eervolle verm.: °Chloë Elsenaar, viool °Feline Schrok, piano ° Maxime Snaterse, piano °Vincent Pollemans, klarinet


2005 - 2006 NOORD CENTR.V.D. KUNSTEN HEERENVEEN / FINALE OOSTERPOORT GRONINGEN

Roman Krjemenevsky, piano 23-09-1998
Samuel Maykapar - Vlindertje - Het regent - Etude in a kl.t, Léon Orthel - Speeldoos

Inez de Vries, harp 07-03-1997
Nico Brandon - Court Dance (deel I uit: Irish Suite voor harp en piano)

Marieke Kosters, viool 13-01-1997
Edward Elgar - Chanson de matin op.15 nr.2

Jurre van Egteren, piano 22-02-1994
Johann Seb. Bach - Prelude in D gr.t., Ludwig van Beethoven - Zes variaties over het thema: Nel cor più non mi sento, WoO 70 (G. Paisiello)

Amke te Wies, cello 30-01-1994
Robert Schumann - Uit: "Fantasiestücke op.73" nr.3 (Rasch und mit Feuer)

Lyanne van Westen, viool 25-04-1994
Carl Bohm - Sarabande in g kl.t.

Irene Enzlin, cello 13-01-1993 ziek

Susan Koek, altsaxofoon 13-07-1993
Eugène Bozza - Aria, Robert Planel - Valse sentimentale (uit: Suite Romantique)

Eervolle verm.: °Céline de Jongh, viool °Mathijs Pieters, blokfluit °Bente Verheul, cello


2004 - 2005 ICO ASSEN / FINALE CONSERVATORIUM GRONINGEN

Elisa Dijkstra, viool 12-03-1998
Oscar Rieding - Concert in b kl.t. Allegro moderato, Andante

Rachel Flach, piano 17-06-1995
Edward Grieg - Walzer in e kl.t. op.38 nr.7 (uit: Lyrische Stücke), Béla Bartók - Pleasantry, Children's Dance

Liesbeth Bosboom, cello 21-02-1995
Bernhard Romberg - Sonate in e kl.t. op.38 nr.1

Amke te Wies, cello 30-01-1994
Felix Mendelssohn-Bartholdy - Lied ohne Worte op.109

Mehmet de Boer, altsaxofoon 26-07-1993
Robert Planel (uit: Suite Romantique) - Chanson Triste, - Chanson du Muletier (muildierdrijver)

Isabelle Feenstra, viool 08-04-1993
Anatol Komarovski - Concert nr.2 Allegro giocoso

Bert de Boer, piano 24-11-1992
Béla Bartók - Rumänische Volkstänze: Der Tanz mit dem Stabe, Brâul, Der Stampfer, Tanz aus Butschum, Rumänische Polka, Schnell Tanz.

Wilma Jongsma, hobo 23-07-1992
Georg F. Händel - Rondo Air, Edward German - Pastorale, Mary Chandler - Hornpipe

Eervolle verm.: °Marlene Dijkstra, viool 21-03-1996 °Fenna de Jong, cello 04-11-1993


2003- 2004 CONSERVATORIUM GRONINGEN

Amke te Wies, cello 30-01-1994
W.H. Squire - Tarantella op.23 [C. Saint-Saëns - le Cygne (de zwaan)]

Rachel Flach, piano 17-06-1995
M. Clementi - Sonatine op.36 nr.1 (Allegro), A. Chatsjatoerjan - Andantino & Cavalry March

Miriam van Esseveld, viool 12-11-1994
O. Bull (arr. J.S. Svendsen - Saeterjentens sødag, A. Durand (arr. G. Saenger) - Chacone

Mitchell Mungroop, viool 26-06-1992
Ch. de Bériot - Concert nr.7 (Allegro maestoso)

Isabelle Feenstra, viool 08-04-1993
F. Borowski - Adoration [A. Corelli - Sonate op.5 nr.7 (Corrente)]

Bert de Boer, piano 24-11-1992
Carl Ph. Em. Bach - Solfeggietto, W. Carroll - A passing Storm & From the Cliffs

Emma Herngreen, piano 02-04-1993
P.I. Tsjaikovski - Oud Frans lied & Russisch lied, F. Chopin - Wals in a kl.t. op.posth.

Beate Loonstra, harp 26-06-1992
M. Clementi - Rondo de la sonatine op.36 nr.1, Bernh. Andrès - Aquatintes deel III, P.I. Tsjaikovski (arr. El. Fell) - Bloemenwals (uit het Ballet "De Notenkraker")

Eervolle verm.: °Olivier van den Broek, cello/ensemble °Marijke Mulder, viool °Wilma Jongsma, hobo °Susan Koek, saxofoon


2002 - 2003 NOORD CONSERVATORIUM GRONINGEN

Miriam van Esseveld, viool 12-11-1994
G. Perlman - Hora Hatikva I. Celini - Preludium & Rondino

Susan Koek, saxofoon 13-07-1993
E. Bozza - Parade des Petits Soldats, Rêves d' Enfant, S. Watts - Mellow Out

Dana de Vries, cello 15-06-1993
Jordan - Thema en 6 variaties, J.B. Bréval - Concerto nr.1 in G gr.t. (deel III)

Loni Verweij, piano 15-01-1995
Cimarosa - Sonate nr.12, Fr. Chopin - Wals in a kl.t., D. Kabalevsky - Scherzo (uit op.27)

Brenda Brouns, viool 10-01-1991
.F. Händel - Sonate nr.1 (Andante, Allegro)

Rianne Jongsma, fluit 09-06-1990
J.S. Bach - Suite in b kl.t. (Rondeau, Polonaise, Badinerie)

Danna Paternotte, viool 17-04-1991, Helene Ehling, viool 14-06-1991, Rinde Yildiz, altviool 22-02-1991, Emma Brouwer, cello 21-02-1991
J. Haydn - Strijkkwartet in D gr.t. Hob.III : 11 (Presto, Largo, Finale)

Jelmer Strijkstra, viool 21-04-1991
H. Eccles - Sonate in g kl.t. (Grave, Allegro, Adagio, Vivace)

Eervolle verm: °Wilma Jongsma, hobo °Myrna Molema, viool °Wessel Strijkstra, piano


2002 - 2003 DUITSLAND, AURICH

Alina Bender, piano 13-04-1994
J.S. Bach - Kleines Prälidium in C-dur BWV 924, Eric Satie - Gymnopédie (Lent et douloureux)

Martin Hendriks, cello 25-03-1994
Zoltán Gárdonyi - Kleine Rhapsodie für Cello und Klavier, F. Mendelssohn-Bartholdy - Lied ohne Worte op.19

Helene Ehling, viool 14-06-1991
Komarovski - Konzert (I. Satz, Andante und II. Satz, Allegro

Marijke Mulder, viool 18-03-1991
O. Rieding - Concertino in a-moll op.21

Mitchell Mungroop, viool 26-06-1992
J.B. Viotti - Konzert Nr.23 (Allegro), A. Vivaldi - Vier Jahrezeiten (Winter, Herbst) m.m.v. Timothy Mungroop, Violine ~ Rinde Yildiz, Bratsche ~ Sophie Ehling, Cello

Frank Nannen, trompet 26-07-1990
A. Gödicke - Concert Etüde op.49

Arum Prawito, piano 08-07-1990
J.S. Bach - Partita in Bes gr.t. (Gigue), F. Burgmüller - Orage, Tsjaikovski - Lerchengesang uit Jugendalbum

Julia Wippig, gitaar 28-04-1990
Francisco Tárrega - Adelita (Lento), Lágrima (Andante)

Eervolle verm: °My Dang, piano °Simone Kuchenbecker, piano °Brice Ngo, accordeon °Sebastian Schlör, slagwerk


2002 - 2003 OOST CONSERVATORIUM ZWOLLE

Minna van der Koog, piano 13-01-1994
J.S. Bach - Preludium in d kl.t. BWV 935, R. Schumann - Von fremden Ländern und Menschen (uit: Kinderszenen op.15

Adam Wijpkema, piano 30-04-1994
J.S. Bach - Invention, S. Prokofjev - Sprookje

Bá Thê Nguyen, piano 13-05-1991
E. Grieg - Nocturne op.54 nr.4, Milorava - 2 Miniatures

Sophie Wiltink, piano 02-12-1990 ziek

Jukka van der Koog, piano 13-10-1991
Ton de Leeuw - Lydic Suite

Gerrit Kaemingk, gitaar 15-11-1990
Fern. Sor - Etude nr.4 op.31, Harry Sacksioni - Meta Sequoia

Britt Veldman, viool 25-02-1993
Seitz - Concert in D gr.t. nr.5 op.22

Eleanore Tan, cello 14-10-1990
B. Romberg - Concert in e kl.t. nr.1 op.38 (Allegro)
Eervolle verm: °Vera van Gerwen, viool °Corine Klostermann, piano °Jantina Rozema, cornet


INTERREGIONALE FINALE 2 FEBRUARI 2003 OOSTERPOORT GRONINGEN

Adam Wijpkema, piano 30-04-1994
J.S. Bach - Invention nr.1 in C gr.t., M. Clementi - Sonatine op.36 nr.3 (deel I), S. Prokofjev - Sprookje / Märchen

Dana de Vries, cello 15-06-1993
A. Jordan - uit: Thema & Variationen nr.4 & 6, J.B. Bréval - Concerto nr.1 in G gr.t. (deel I, Allegro)

Arum Prawito, piano 08-07-1990
J.S. Bach - Partita in Bes gr.t. (Gigue), F. Burgmüller - Orage, P.I. Tsjaikovski - Lerchengesang (uit : Jugendalbum)

Rianne Jongsma, fluit 09-06-1990
J.S. Bach - Suite in b kl.t. (Rondeau, Polonaise, Badinerie)

Gerrit Kaemingk, gitaar 15-11-1990
Fern. Sor - Etude nr.4 op.31, Harry Sacksioni - Meta Sequoia

Bá Thê Nguyen, piano 13-05-1991
E. Grieg - Nocturne op.54 nr.4, Milorava - 2 Miniatures

Jelmer Strijkstra, viool 21-04-1991
F.M. Veracini - Sonate in e kl.t. Ritornello (Largo), Allegro con fuoco

Frank Nannen, trompet 26-07-1990
A. Gödicke - Concert Etüde op.49, G.F. Telemann - Suite nr.2 (deel II)


2001 - 2002 DUITSLAND, AURICH

Sieger Veenstra, piano 07-02-1992
C. Klose - Meneer de Wind, Sieger Veenstra - Dolfijnenlied (eigen composit,e) W. Myzyczne - In a boat, Arcta - Der Wunsch

Matthias Kuchenbecker, cello 08-05-1992
J.B. Bréval - Concertino Nr.2 in C-dur (Allegro moderato), ScottishTrad. (Sheila Nelson) - Jeanie's Bleu E'eu (Tunes for my Pianotrio)

Timothy Schmeil, slagwerk 11-05-1989
Wolgang Schlüter - Kinderlied, Steve Gadd - Video-Solo, Siegfried Fink - Rockin' Timpani

Joost ten Berge, piano 13-05-1990
M. Clementi - Sonatine in C-dur (Allegro, Rondo)

My Tra Dang, piano 03-01-1990
F. Mendelssohn-Bartholdy - Lied ohne Worte op.38 Nr.2, L. v. Beethoven - Sechs Ecossaisen WoO 83: Allegro giocoso

Didel Bish, piano 27-04-1991
E. Grieg - Arietta (Lyrische Stücke op.12 Nr.1), Cl. Debussy - Dr.Gradus ad Parn. (Child.Corn.), B. Bartók - Rum.Volkstänze (Nr.1-6)

Jonathan Enriques Gepperd 17-02-1991, Martin Matheis 20-12-1988, Aiko Kühn 07-03-1990, Frank Nannen 26-07-1990
Trompetensemble
Paolo Baratto - Uetliberg Blues, Mike Walton - Guildford Castle (aus: Castle Collection)

Bas Bartels, viool 26-05-1990
O. Rieding - Concerto op.21

Eervolle verm: °Didel Bish, piano °Diede Douma, viool °Brice Ngo, accordeon


2001 - 2002 NOORD CONSERVATORIUM GRONINGEN

Mitchell Mungroop, viool 26-06-1992
J.S. Bach - Largo, V. Monti - Czardas

Dana de Vries, cello 15-06-1993
J.B. Bréval - Sonata in C gr.t.

Jelmer Strijkstra, viool 21-04-1991
G.F. Händel - Sonata nr.3 (Allegro), C. Böhm - Introduction & Polonaise op.12

Bruno van Esseveld, viool 04-02-1989
J. Raff - Cavatina, Fr. Kreisler - Rigaudon

Lies Braakman, piano 09-03-1990
Cl. Debussy - Rêverie

Elvire Boelee, piano 09-03-1989
J. Haydn - Sonate in D gr.t.

Danna Paternotte, viool 17-04-1991
A. Komarovski - Concert nr.2 (Allegro giocoso)

Helene Ehling, viool 14-06-1991
A. Dvořák - Sonatine op.100 (Allegro risoluto)

Eervolle verm: °Jorien Rippen, blokfluit °Rianne Jongsma, fluit °Bert de Boer, piano


2001 - 2002 OOST CONSERVATORIUM ZWOLLE

Myrthe van Dijk, cello 10-04-1993
G. Sammartini - Mouvement d'une Sérénade, N. Mackay - Rebecca

Carianne v.d. Brugge, viool 18-12-1992
F. Küchler - Concertino in D gr.t. op.15

Elvira van Groningen, viool 06-12-1992
W. de Fesch - Sonate nr.4 (Largo, Allemande, Aria & Gavotte), E. Elgar - Chanson de Matin op.15 nr.2

Elise Löbker, piano 09-07-1990
J. Haydn - Divertimento in D gr.t. (deel I), D. Sjostakovitsj - Wals

Walther Pondman, klarinet 09-06-1990
Jurr. Andriessen - Rococo Concerto

Jonathan Beekman, cello 21-02-1990
W.H. Squire - Dance Rustique, C. Saint-Saëns - De Zwaan

Irene Kok, cello 28-01-1990
B. Romberg - Sonate in e kl.t. op.38 nr.1 (deel I & III)

Marijke Hessels, B piano 08-11-1989
P.I. Tsjaikovski - Fuga, A. Gretsjaninov - Klacht, J. Takács - Paprika Jancsi

Eervolle verm: °Rivka Ruiter, viool/zang °Timo Tromp, klarinet °Lili Pondman, piano (ens.)


INTERREGIONALE FINALE 10 MAART 2002 HOOGEVEEN

Didel Bish, piano 27-04-1991
Claude Debussy - Dr. Gradus ad Parnassum (uit: Children's Corner), Robert Schumann - Erinnerung (uit: Album für die Jugend),
Belá Bartók - Rumänische Volkstänze

Danna Paternotte, viool 17-04-1991
Anatoli Komarovski - Concert nr.2 (Allegro giocoso)

Elise Löbker, piano 09-07-1990
Joseph Haydn - Divertimento in D gr.t. (deel I), Dimitry Sjostakovitsj - Wals

Walther Pondman, klarinet 09-06-1990
Jurriaan Andriessen - Rococo Concerto deel II & III (Serenata & Rondo)

My Tra Dang, piano 03-01-1990
Felix Mendelssohn-Bartholdy - Lied ohne Worte op.38 nr.2, Jenö Takács - Sonatine (Allegro, Andante, Allegro ma non troppo)

Timothy Schmeil, slagwerk 11-05-1989
Siegfried Fink - Rockin' Timpani (Pauken), Wolfgang Schlüter - Kinderlied (Marimba), Steve Gadd - Video-Solo (Drums

Jonathan Beekman, cello 21-02-1990
Gabriel Marie - La Cinquantaine, Jonathan Beekman - Skating Dance (eigen compositie)

Lies Braakman, piano 09-03-1990
Claude Debussy - Rêverie

Bruno van Esseveld, viool 04-02-1989
Joachim Raff - Cavatina, Fritz Kreisler - Rigaudon


2000 - 2001 NOORD CONSERVATORIUM GRONINGEN

Danna Paternotte, viool 17-04-1991
A. Vivaldi - Concerto in g kl.t. (Allegro)

Mitchell Mungroop, viool 26-06-1992
A. Vivaldi - Concerto op.4 nr.6 (deel I), R. Pracht - Ungarisch (uit: Instruktive Vortragstücke op.32)

Eva van Haaften, viool 12-06-1992
S. Mach - Concertino nr.2

Bert de Boer, piano 24-11-1992
W.A. Mozart - Arietta, L. van Beethoven - Sonatine in G gr.t.

Arum Prawito, piano 08-07-1990
Béla Bartók (For Children) - Study for the left hand, Burgmüller - L'Hirondelle (uit: Easy studies op.100), M. Clementi - Sonatine op.36 nr.3

Roberta Simon, piano 10-09-1989
Jurr. Andriessen - Drie Dansen, Hens Vlam Verwaaien - Solitude, E. Grieg - Dance of the Elves op.12 nr.4

Karin Ebels, viool /ensemble 10-05-1989
A. Corelli - Triosonate op.1 nr.9 m.m.v. Floor Le Coultre, viool en Marte Gerritsma, cello

Mathijs Hanhart, zang 26-11-1988
F. Sieber - Vocalise, G.F. Händel - Let the bright seraphim (uit: Samson), W.A. Mozart - Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit: Die Zauberflöte)

Eervolle verm.: °Christian Sanders, piano, °Sofie v.d. Schalie, eigen comp., °José Boon, viool, °Floor Le Coultre, viool °Linde Pots, viool


2000 - 2001 OOST CONSERVATORIUM ZWOLLE

Vera van Gerwen, viool 26-03-1991
O. Rieding - Concertino op.21 (in ungarische Weise)

Elvira van Groningen, viool 06-12-1992
E. Elgar - Six very easy pieces op.22, A. Vivaldi - Concerto in a kl.t. op.3 nr.6
m.m.v. Wiesje Nuiver en Roos Enzlin, viool ~ Margriet van Munster, altviool ~ Irene Enzlin, cello en Wendie Hoeve, clavecymbel

Wiesje Nuiver, viool 22-01-1989
W. de Fesch - Sonate nr.3 (Larghetto, Allemande, Sarabande, Giga)

Martine Thans, viool 26-12-1989
F. Mendelssohn - Allegro, molto appassionato op 64

Christian Sanders, piano 24-09-1988
J.L. Krebs - Toccata in G gr.t., F. Mendelssohn - Lied ohne Worte op.38 nr.2, B. Bartók - Bärentanz (uit: Sonatine)

Jonathan Beekman, cello 21-02-1990
F. Seitz - Concerto, C. Webster - Scherzo, Jonathan Beekman - Music Nature (eigen compositie)

Gineke Pranger, blokfluit 18-10-1990
D. Bigaglia - Sonate in a kl.t. (Allegro), J.S. Bach - Menuet (uit: Notenbüchlein für A.M. Bach), J. Baston - Concert in C gr.t. (Allegro)

Harmke Gerritsma, viool 24-09-1988
C. Dancla - uit: ‘Six airs Variés' nr.1

Eervolle verm: °Irene Kok, cello


1999 - 2000 NOORD CONSERVATORIUM GRONINGEN

Didel Bish, piano 27-04-1991
P.I. Tsjaikovski - De zieke pop, De nieuwe pop (uit: Jugendalbum op.39), Gretchaninov- Een oud gedicht (uit: Grootvaders boek)
B. Bartók - Children's Dance, Allegro robusto (uit: For Children)

Eva van Haaften, viool 12-06-1992
A. Vivaldi - Concert op.4 nr.6 in g kl.t. (Deel I)

Floor Le Coultre, viool 07-03-1990
G. Perlman - Israeli Concertino

Myrna Molema, viool 06-03-1990
Edm. Severn - Polish Dance

Marcella Spithoff, klarinet 18-06-1988
F. Mendelssohn - Andante uit Sonate nr. 2, H. Ferguson - nr.3 ‘Pastoral' en nr.4 ‘Burlesque' uit: Four short Pieces

Marte Gerritsma, piano 12-09-1988
W.A. Mozart - Fantasie in d kl.t. KV 397 (385 g)

Harmke Gerritsma, viool 24-09-1988
E. Elgar - Chanson de Matin op.15 nr.2, Viotti - Concert (Deel I)

Vincent Huisman, piano 30-04-1988
C.Ph.E. Bach - Solfeggio, John Williams - Princess Leia's theme (uit Star Wars) D. Kabalevsky - Toccatina op.27 nr.12

Eervolle vermelding: °Sofie v.d. Schalie, eigen comp. "Strijkkwartet" °Christian Sanders, piano, °Olga Oosterhof, blokfluit, °Helene Ehling, viool, °Mientje Günther, blokfluit.


1999 - 2000 OOST CONSERVATORIUM ZWOLLE

Tessel Hersbach, viool 16-03-1990
A..Vivaldi - Concert in G gr.t. op. 3nr.3 (deel III), A. Curci - De Ciarda

Elise Löbler, piano 09-07-1990
Selimanski - Sonatine in D gr.t. nr.2, Gravilin - Droom van Nastja

Violet Houwelingen, piano 12-05-1988
G.F. Händel - Allemande in G gr.t., P.I. Tsjaikovski - Sonatine, J. Takacs - Tocht

Suzanne Verboom, viool 07-12-1988
Sugár - Concertino, E. Mollenhauer - The Boy Paganini

Nienke Caljouw, viool 11-04-1988
E. Elgar - Salut d'Amour op.12, E. Severn - Polish Dance

Marijke Hessels, piano 08-11-1989
J.S. Bach - Allemande (uit een Franse Suite), Samonov - Blauwe Avond, Gabrilin - Muzikale Klok

Nicolai Oudalov, piano 12-09-1988
J.S. Bach - Inventio nr.1 in C gr.t., J. Takacs - ‘When The Frog Wandering Goes', Samonov - Blauwe Avond

Naomi Wohl, piano 11-12-1988
G.F. Händel - Capriccio, E. Grieg - Nocturne, Kobold uit ‘Lyrische Stücke'

Eervolle vermelding: °Wiesje Nuiver, viool °Rozemond Zigterman, viool


1998 MUZIEKSCHOOL HEERENVEEN

Eva van Haaften, viool 12-06-92
A. Komarowsky - Concert nr.2 (Allegro)

Sofie van der Schalie, viool 24-01-89
Hans Millies - Concertino im Stil von W.A. Mozart (Cadens Sofie v.d. Schalie), Sofie van der Schalie - De klok

Ying Que, piano 06-06-89
W. Carrol - Crystal Stream, F. Longas - S ieste Andalouse, K. Serocki - Krakowiak

Fieke Prins, cello 18-07-87
J.B. Bréval - Rondo Grazioso, Arnold Trowell - Humoresque

Matthijs Broersma, cello 15-05-87
Goltermann - Concerto nr.5 op.76 (Allegro moderato en Andante)

Mara Oosterbaan, viool 06-03-87
E. Gistelinck - Lullaby for Nathalie (Wiegeliedje), A. Curci - Ciarda

Sophie Abraham, cello 07-10-86
J. Bréval - Concerto nr.1 (Deel I, Allegro), J.S. Bach - Menuet 1 & 2 uit de Suite nr.1

Benedict Broy, viool 23-03-88
J. Brahms - Hongaarse Dans nr. 5, J.H. Fioco - Allegro

Eervolle vermelding: °Marlous Arjaans, eigen comp.


1997 ICO ASSEN

Helene Ehling, viool 14-06-91
F. Veracini - Gigue

Hugo Buizer, gitaar 29-12-88
F. Carulli - Andante in C gr.t., M. Carcassi - Prelude in a kl.t., F. Carulli - Allegretto in C gr.t., G. Raskin - Those were the days, F. Sor - Etude nr.3

Marte Gerritsma, piano 12-09-88
J.S. Bach - Prelude in c kl.t., W. Carrol - Dwarfs of the mist (uit: Forest Fantasies)

Johanna Sophie Abraham, cello 07-10-86
D. della Bella - Andante, Giga, Largo, Allegro, Jamina Garscia - Avondlied, N. Arnold - Fantasy for Cello op.130

Willemijn Steenbakkers, viool 03-11-87
W.A. Mozart - Sonate in A gr.t. KV 305 (Allegro molto)

Mara Oosterbaan, viool/trio 06-03-87 m.m.v. Johanna Sophie Abraham, cello en Jorine de Jonge, piano
C. Gurlitt - Pianotrio op.181 (Allegretto), G. Pergolesi - Nina

Jorine de Jonge, piano 25-04-86
B. Burgmüller - L'oragie, D. Kabalevsky - Sonatine nr.1 (Presto)

Matthias Ackermann, trompet 28-12-86
A. Vizzuti - Etude, L. Berio - Gute Nacht, E. Gregson - Slightly Baroque / Fanfare m.m.v. Willem Frieswijk, trompet


1996 CONSERVATORIUM GRONINGEN

Willemijn Steenbakkers, viool 03-11-87
J.C. Pepusch - ‘Sonati' I - Adagio, Allegro, Largo, Allegro

Hieke Dam, viool 25-01-87
O. Rieding - Concertino opus 21 in A gr.t.

Jonathan Buizer, piano 03-05-87
Théodore Lack - Sonatine nr.1 opus 257 a, F. Rybicki - Zigeunertanz

Timothy Mungroop, viool 29-11-87
F.M. Veracini - ‘Gigue' uit Sonate in D gr.t., R. Pracht - ‘Ungarisch' uit opus 32

Inge-Margriet van der Weerd, viool 29-10-85
G.Ph. Telemann - Sonate nr. 4 in A gr.t.

Stefan Ebels, viool 20-03-86
F. Schubert - Sonatine D 384 (deel III)

Inge van der Hoeven, viool 28-04-85
R. Pracht - ‘Scherzo' uit opus 32, J.S. Bach - Dubbelconcert BWV 1043 in d kl.t (deel I)

Taco Oldenburger, piano 29-01-85
L.v. Beethoven - Sonatine in F gr.t. (deel III, Rondo), Erik Satie - Gymnopédie nr.1

Gloria Oliveiro, viool 30-06-85
J.B. Viotti - Vioolconcert nr. 23 (Allegro)

Willemijn Jonker, piano 17-01-85
S. Prokovjew - uit ‘Peter en de wolf' (Peter-de Kat-Grootvader), Miroslav Pelikán - Toccatina 1976 in C gr.t.


1995 CONSERVATORIUM GRONINGEN

Marte Gerritsma, piano 12-09-88
L. van Beethoven - Sonatine in G gr.t., Cl. Debussy - ‘Claire de Lune' (bew.uit: Alfred's Basic)

Timothy Mungroop, viool 29-11-87
F. Seitz - Concert nr. 2 (deel 3)

Emma van der Schalie, viool 10-12-87
O. Rieding - Concert in b kl.t. opus 35 (deel 1 en 3) m.m.v. Ellen Dijkhuizen

Stefan Ebels, viool 20-03-86
L. Orthel - Little Suite (4 delen)

Marijn Nijboer, altblokfluit 14-10-83
Thornowitz - Sonata da Camera nr. 4

Inge van der Hoeven, piano 28-04-85
J. Haydn - Divertimento in C gr.t. (deel 1), W. Carroll - uit Sea Idylls: 'Moonbeams', I. Moscheles - Scherzo opus 55 nr. 1

Daniëlle Buizer, cello 11-10-84
Derk Stegeman - Wals, Seb. Lee - Allegro moderato m.m.v. Derk Stegeman, cello

Gloria Oliveiro, viool 30-06-85
Fr. Kreisler - Sicilienne & Rigaudon


1994 MUZIEKSCHOOL GRONINGEN

Rinse Tulp, piano 24-02-85
M. Clementi - Sonatine opus 36 nr 1, S. Prokofjev/W. Schaum - Thema's uit 'Peter en de wolf', J. Bastien - Railroad Boogie

Gloria Oliveiro, viool 30-06-85
E. Mlynarski - Mazurka

Inger Veenstra, piano 08-02-85
D. Kabalevsky - Sonatine nr 1 opus 13 (deel 1)

Simone Lamsma, viool 05-10-85
C. A. de Bériot - Concert in a kl.t. opus 104 (deel 1)

Marijn Nijboer, blokfluit 14-10-83
K. Velten - Ragtime, M. Telkamp - Allegro moderato, Anonym. - Menuet en Gigue

Lilian v.d. Hoeven, cello 19-07-84
Gabriël-Marie - La Cinquantaine, C. Saint-Saëns - Allegro appassionato opus 43

Fleur Dikken, piano 17-09-83
R. Schumann - Knecht Ruprecht (uit ‘Jugendalbum'), B. Martinu - Colombine tanzt, B. Bartók - Teasing song

Femke Limburg, viool 27-12-82
D. Schostakovitsj - Romance, H. Wieniavski - Mazurka


1993 CONSERVATORIUM GRONINGEN

Simone Lamsma, viool 05-10-85
E. Elgar - Chanson de matin, J.B. Viotti - Concert nr. 23 in G gr.t., V. Monti - Czardas

Marijn de Lange, piano 06-03-85
D. Kabalevsky - Clowns, J.S. Bach - Menuet

Lilian v.d. Hoeven, cello 19-07-84
D. Popper - Gavotte op.23 nr.2 (D gr.t.), B. Romberg - Sonate op.38 nr.1

Catharine Lantman, fluit 28-11-83
Ch.W.v.Gluck, - solo uit ‘Orpheus', Edw. German - Romance, Wilh. Popp - Russisch zigeunerlied op.462 nr.2

Jette Veenstra, fluit 28-03-83
J.S. Bach - Rondeau uit Suite in b kl.t., Th. Verhey - uit ‘Suite' op. 60: Danse Exotique quasi Menuet, Jac. Ibert - uit ‘Histoires': le petit âne blanc

Carmen Buitenhuis, fluit 29-06-82
F.A. Hoffmeister - Sonate op. 21 nr.1, Cl. Debussy - ‘The little negro', W.A. Mozart - ‘Rondo alla Turca'

Pierre Buizer, hoorn 06-11-82
W.A. Mozart - Romance uit hoornconcert nr. 3 (KV 447), C. Saint-Saëns - le Signe, -Romance op. 36

Ruben Prümers, piano 30-03-82
J.S. Bach - Gigue uit Partita nr 1, D. Kabalevky - Übung

 

Franz Joseph Haydn